Milujete čaj? Co takhle čaj s příchutí slaniny

My Indové milují svůj čaj, ať už se jedná adrak-Wali chai (zázvorový čaj) nebo kašmírskou Kahwah. Dokonce i občasné poháry japonské jasmínový čaj nebo anglický hrabě šedý drží naši fantazii, ale měli byste být až na nějakou slaniny čaje? No, to není podvod, uzené slaniny ochucený čaj existuje ve skutečnosti, a vypadá to, že to vlastně oblíbený mezi lidmi, kteří to měli odvahu to vyzkoušet.
Tento bizarní „bacony ‚černý čaj je vyroben z borovicového uzené lapsang souchong, ve směsi s karamelem ochucené Ceylon čaje. Různí výrobci po celém světě přijaly tento hlavní infuzi a vzhledem k jejich domorodé zvrat. Slaninu ochucený čaj Zdá se, že získal popularitu v posledním jeden měsíc a mají zaujala milovníky čaje vyzkoušet nepředvídatelný chuť. Většinou vybrán jako možnost Vánoční dárek, to se vyvinulo do rostoucí trend mezi milovníky čaje. Do té míry, že je jedním z hlavních trendů potravin na celém světě.
Zatímco jeden kurátor PostTea Velké Británii, má více chuti, včetně kusů karamelový, slunečnice okvětních lístků, sušené jablko a přírodní aromatické slaninu ze slunečnicového oleje, další dva z USA mají různé nabídky.
Produkt podle klevetit čaj, Maple Bacon Chai Black, má obohacující směs koření jako je skořice, hřebíčku, koriandru a sladké chuti javoru spolu s nepředvídatelný příchutí slaniny.
Druhá vysoce kofeinem provedení vyroben z Adagio čajů je směs, která je montáž z výše uvedených složek spolu s chutí kousků jablek a skořicové kůry.