Častá konzumace piva s přáteli má blahodárny účinek na zdraví

Chystáte se do místních hospodách častěji s přáteli může být dobré pro vaše zdraví, naznačují, Oxford vědci, kteří zjistili, že střídmá konzumace alkoholu může zlepšit pohodu díky zvýšené sociální interakce.
Zatímco většina studií varují před zdravotními riziky konzumace alkoholu, výzkumníci se podíval na to, zda má nápoj může hrát roli při zlepšování sociální soudržnosti, vzhledem k jeho dlouhý vztah s lidskými společenských aktivit.
Shlédnout: Fireworks ozdobit Skyline Na Silvestra
Výzkumníci z University of Oxford ve Velké Británii se podíval na to, zda je frekvence konzumace alkoholu nebo druhu společenských zážitků místa konání ovlivněn národů a dobré životní podmínky spojováním dat ze tří samostatných studií – pozorování hovorové chování v hospodách, studie dotazník na bázi of pub klientelu a národní průzkum kampaně pro opravdové pivo (CAMRA).
Zjistili, že lidé, kteří mají „místní“, aby pravidelně navštěvovat tendenci cítit se více společensky angažované a spokojený, a jsou více pravděpodobné, že věřit ostatním členům své komunity. Oni také poznamenal, že těch, kteří nemají místní hospodě měli významně menší sociální sítě a cítil méně angažuje se, a důvěřují, jejich místních komunitách.